Mağazamıza Hoş Geldiniz!

Alışveriş Sepetiniz

0

TİP A 3/4 KÖŞE KORUMA

350,00 TL

Ürün TİP A 3/4 KÖŞE KORUMA

  • PA-10010
  • İkaz ve köşe koruyucularımız; tehlikeli noktalarda kişi güvenliğini sağlamak
*
*
TİP A 3/4 KÖŞE KORUMA

KNUFFI KÖŞE KENAR ÇARPMA KORUMA ÜRÜNLERİ GENEL BİLGİLENDİRME

İkaz ve köşe koruyucularımız; tehlikeli noktalarda kişi güvenliğini sağlamak, cihaz ve demirbaşların zedelenmesini önlemek için üretilmiştir. Duvar, köşe v.b. birleşim yerlerinde tehlike oluşturabilecek alanlara karşı etkili koruyuculardır.

Olası kazalardan sonra işlerin aksamasına yol açan personel devamsızlığı, makinelerin onarımı v.b. için oluşacak zaman ve maddi kayıpları büyük ölçüde engelleyebilir.

Yüksek görünürlüğe sahip siyah-sarı şeritleri ile tehlike yaratabilecek köşe ve kenar gibi yerlerin farkındalığını arttırır. Olası kazaya karşı önlem alınması için etkin bir uyarı işaretidir.

Profillerimiz -40° C’den +100° C ‘a kadar olan sıcaklıklara karşı üstün dayanıklılık gösterir. Nemli ortamlara karşı da dirençlidir. İç ve dış ortamda kullanıma uygundur. İş yeri nakil hatları üzerine, duvarlara, raflara, geçitlere, kapı ve makine üzerlerine kolaylıkla uygulanabilir.

- Standart uzunlukları 1 ve 5 metre olan poliüretan ambalajlara ek olarak talep doğrultusunda 50 metrelik rulolar da üretilebilir.

- 6 renk seçeneği vardır. ( Sarı- Siyah, Kırmızı- Beyaz, Floresan, Fotolümen, Beyaz, Siyah)

- Floresan - Siyah ve Fotolümen renk seçenekleri için sadece 1 metrelik profiller mevcuttur.

- Ölçüler: 40mm x 25mm, iç yarıçap: 25mm

ÇARPMA KORUMA TİPİKÖŞE KORUMA
KNUFFI ÜRÜN RENKLERİSARI - SİYAH
KNUFFI UZUNLUK1 METRE

Üretici: Knuffi

Knuffi